Web

Responzívny dizajn

Dynamicky sa zvyšuje počet užívateľov smartfónov a tabletov aj na Slovensku. Pri webových stránkach môže byť problém, že malé prístroje neposkytujú taký zážitok záujemcom webovej stránky ako displej veľkých počítačov. Responzívny webový dizajn poskytuje perfektné riešenie presne pre tento problém, keďže zobrazenie obsahu a grafiky sa flexibilne prispôsobí veľkosti displeju a rôznym rozlíšeniam.

Webdesign

Vaša webová stránka musí presvedčiť návštevníkov už za 3 sekundy, že sú na správnom mieste a nemajú hľadať ďalej. Prvý dojem, teda vonkajší vzhľad, vzniká stále na základe webového dizajnu.

02_webdesign

Vytvorenie webovej stránky

Prítomnosť online je dôležitou súčasťou marketingovej stratégie, je to základná požiadavka každého podnikania. Aby bola Vaša webová stránka lepšia ako stránka Vašej konkurencie, budete potrebovať individuálnu webovú stránku.

01_egyedi_weboldal

Vytvorenie webshopu

Ponúkame účinné riešenie pre získavanie nových cieľových skupín na online obchodnom trhu. Pre Vašich súčasných a potencionálnych nákupcov budú Vaše produkty dostupné 24 hodín denne na webovej stránke, ktorá poskytuje pohodlnú a jednoduchú možnosť nákupu pre každého.

03_webaruhaz

Hosting

Hosting a doménové služby

Support

Prevezmeme aj údržbu vytvorenej webovej stránky, môže ísť o menšiu zmenu, navrhovanie bannerov, alebo o vývoj ďalšej funkcie. Bez uzatvorenia zmluvy je účtovanie našej support funkcie celohodinové (za každú začatú hodinu).

Brand

Vytvorenie imidžu

Jednotný imidž Vašej firmy Vám pomôže nájsť tú správnu cieľovú skupinu, čo viacnásobne zvyšuje počet Vašich zákazníkov. Naši grafici vytvoria celkový imidž malým a stredným podnikom, respektíve aj veľkým podnikom.

01_arculattervezes

Tlačiarenská realizácia

Okrem grafického navrhovania a tlačiarenskej prípravy sme Vašim partnerom aj pri realizácii. Dáme Vám vyrobiť aj Vaše materiály s malým a veľkým počtom vyhotovení. Na Vás ostáva už iba jedna úloha: prevziať si hotové tlačiarenské produkty.

02_nyomdai_kivitelezes

Grafické riešenia

Ak sa chcete obrátiť na verejnosť s materiálom, ktorý ešte nemá estetickú formu – s dôverou sa na nás obráťte – môže ísť o infografiku, tlačené vydanie, plagáty, landing page, alebo o ilustráciu.

03_grafikai_megoldasok

Sem

Budovanie odkazov

Veľmi dôležitou súčasťou optimalizácie vyhľadávania je budovanie odkazov za účelom správneho umiestnenia v Google. Naši SEO odborníci manuálne realizujú odporúčania do relevantných katalógov na zbieranie odkazov s individuálnym opisom a so správnymi kľúčovými slovami.

Kampane Google Adwords

Google AdWords je PPC (Pay Per Click), t.j. reklamný systém na základe kliknutí, ktorý poskytuje perfektnú možnosť na zvýšenie návštevnosti Vašej webovej stránky. Inzeráty je možné demograficky dobre zacieliť, vďaka čomu si môžete získať kvalitných návštevníkov Vašej webovej stránky.

Optimalizácia vyhľadávania

Optimalizácia vyhľadávania, inak Search Engine Optimization (SEO,) je najrelevantnejším prvkom online marketingu. Pre dobrú návštevnostť musí Vaša webová stránka dosiahnuť dobré pozície vo vyhľadávaní Google.